O NÁS

Podívejte se na VIDEO: představení týmu Oživení

 

Jsme tým právníků a analytiků, který pracuje na tom, aby úřady a instituce v naší zemi fungovaly lépe. Bojujeme proti korupci ve všech formách a na všech úrovních. Ve státním sektoru i soukromé sféře. Radíme obcím i jednotlivým občanům, odhalujeme korupční kauzy a prosazujeme systémová protikorupční opatření a strategie.

Korupce má devastující účinek na celou společnost, na naši ekonomiku, životní prostředí i atmosféru mezi lidmi. Proto jsme partnerem všech, kteří usilují o větší transparentnost a odpovědnost.

Naše práce nás baví a naplňuje zároveň. Ke každému případu přistupujeme poctivě a empaticky s vědomím, že právo je jen jedním z mnoha nástrojů, kterým je možné pomáhat lidem. Během bezmála 25 let existence jsme nasbírali spoustu zkušeností a získali spojence ve veřejné správě. Díky tomu chápeme, jak fungují obecní a městské úřady, radnice i velké státní instituce, a tak můžeme sloužit jako pomyslný most mezi občany a státem.

Od jednotlivých městských úřadů přes kraje až po vládu hlídáme, zda se neděje něco nekalého. Monitorujeme lokální korupční kauzy i ty, které mají dopad na celou společnost. Pravidelně pořádáme semináře, poskytujeme právní poradenství zdarma, spoluvytváříme města dostupnější lidem a pomáháme každému, komu není lhostejné, v jaké zemi žije a jak se úřady této země chovají k vlastním občanům.

ČLENOVÉ

Kreslicí plátno 1 kopie 6

Šárka Zvěřina Trunkátová

Předsedkyně

+420 604 722 168

[email protected]

Kreslicí plátno 1 kopie 4

Marek Zelenka

Právník

+420 728 051 072

[email protected]

Marie Krutišová

Marie Krutišová

Místopředsedkyně

+420 737 082 757
[email protected]

Lenka Ježková

Lenka Ježková

Projektová koordinátorka
Tomas B

Tomáš Műnzberger

Vedoucí právní poradny
logo_Oziveni_2017_1500px

Erika Sedlářová

Finanční managerka
Daniela 2

Daniela Reischlová

Office managerka
Šárka 3

Šárka Míková

Právnička
Hanka 1

Hana Felklová

Právnička
Jirka 2

Jiří Bareš

PR a komunikace

+420 736 253 430

[email protected]

Kreslicí plátno 1 kopie 3

Marcela Janíčková

Lektorka
logo_Oziveni_2017_1500px