Víkendový protikorupční seminář v Rozsochatci

V termínu od 26. do 28. srpna 2011 proběhne již 7. ročník víkendového protikorupčního semináře na zámku Rozsochatec v Rozsochatci. Intenzivní seminář začne v pátek odpoledne a skončí v neděli po obědě. Budeme se věnovat  především následujícím aktuálním tématům: whistleblowing (tedy upozorňování na neetické nebo nezákonné  praktiky na pracovišti), protikorupční program vlády ČR, který slibuje mít dopad na samosprávy zejména v oblasti hospodaření (novelizace zákona o obcích a zákona o veřejných zakázkách) – a související aktivity neziskového sektoru, dále možnosti, které protikorupčním snahám nabízí nové internetové nástroje, a v neposlední řadě také zapojení veřejnosti do procesu územního plánování.

Podrobné informace:

KDE: Seminář se odehraje v prostorách zámku Rozsochatec nedaleko Havlíčkova Brodu, zde naleznete zámek na mapě:  http://mapy.cz/s/16M7 Pro účastníky je zajištěno ubytování na vícemístných pokojích zámku.

KDY: pátek 26. 8. 2011 od 16:00 – neděle 28. 8. 2011  14:00

KAPACITA: cca 30 osob

STRAVOVÁNÍ: V rámci semináře je zajištěno společné stravování přímo v objektu zámku, respektive v přilehlé restauraci. V případě potřeby se budeme snažit zajistit možnost vegetariánského jídla.

CENA: Účast na semináři bezplatná, uvítáme však dobrovolný příspěvek na nákup nápojů a pochutin na večerní program.

REGISTRACE: Kapacita semináře je již naplněna, registrace bohužel není nadále možná. V případě zájmu o zařazení na seznam náhradníků, napiště prosím e-mail na adresu [email protected] – v případě, že se uvolní kapacita, se vám okamžitě ozveme.

PROGRAM: Detailní program semináře naleznete v tomto odkazu: Podrobný program Rozsochatec 2011

V případě zájmu o jakékoliv další informace se prosím obraťte na Jana Koteckého na telefonu 725 919 943 nebo na uvedeném e-mailu.

 

 

 

 

Seminář je pořádán za finanční podpory Nadace Open Society Fund Praha.

 

Facebook
Twitter
Zatím tu nejsou žádné komentáře.

Přidejte komentář