Poslední šance registrovat se na protikorupční festival Projektovat a stavět!!

BUĎTE U TOHO

Ve čtvrtek 26. září končí registrace na Protikorupční festival Projektovat a stavět #1.
Podmínkou účasti je registrace přes formulář na: http://bit.ly/registrace-ucastniku.
V úterý 1. října zveřejníme seznam účastníků a pošleme jim kompletní balík praktických informací.

O CO JDE?
Dlouhodobě a promyšleně projektovat a stavět budeme o víkendu od 18. do 20. října 2013 na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, kde se na protikorupčním festivalu představí česká i slovenská protikorupční a watchdogová scéna.

PROČ PŘIJET PROJEKTOVAT A STAVĚT?
1/ Poznání, motivace a inspirace
Protikorupčního know-how a inspirace není nikdy dost. Na festivalu vystoupí zkušení lektoři a lektorky, kteří už mají za sebou pořádný kus práce.

2/ Seznámíte se
Očekáváme až několik stovek aktivistů i profesionálů ze všech protikorupčních a watchdogových oborů z celé ČR. Festival bude místem s nulovou bariérou – s každým se můžete bavit a seznámit.

3/ Zapojíte se
Zapojíte se nejen jako posluchači, tazatelé a diskutéři. Budou nás zajímat příběhy, zkušenosti a zážitky z vaší veřejné činnosti. Výzva k registraci na večírek Pecha Kucha je zde: http://www.projektovatastavet.cz/pecha-kucha/.

4/ Zažijete nejnašlapanější akci
Při pohledu na program asi už teď nepochybujete, že festival Projektovat a stavět bude největší akcí svého druhu. Upekli jsme pro vás program postavený na dvou desítkách hodin přednášek, prezentací a workshopů a doplňujeme jej besedou, večírkem, prostorem pro setkávání již fungujících platforem, odbornými poradnami určenými k individuálním konzultacím, filmy o korupci i autorským čtením.

5/ Pobavíte se
Rozptýlit se budete moci po celou dobu festivalu v čajovně, na chodbách, během jídla i před fakultou. Na sobotním společensko-kulturním večeru vám představíme největšího Hrdinu, nejlepšího ambasadora Rekonstrukce státu, zapojíme vás do nové destinace CorruptTour.com. Na závěr nám muzikanti z pražské kapely Banana Split a Jeho Moralisté a jeho moralisté zahrají do tance i do pláče.

– – –
Průběžné info o festivalu ve skupině: https://www.facebook.com/projektovatastavet

Facebook
Twitter
Zatím tu nejsou žádné komentáře.

Přidejte komentář