Klika v tombole. Primátor a hejtman vyhráli auto a zájezd

Brněnský primátor Roman Onderka a jihomoravský hejtman Michal Hašek (oba ČSSD) vyhráli na Brněnském předvánočním galavečeru dvě hlavní výhry. Večer pořádala reklamní společnost SNIP & CO, která s městem spolupracuje.

Brněnský primátor Roman Onderka a jihomoravský hejtman Michal Hašek (oba ČSSD) vyhráli na Brněnském předvánočním galavečeru dvě hlavní výhry. Hašek osobní auto Ford Fiesta, Onderka zájezd do Egypta pro dvě osoby. Večer pořádala reklamní společnost SNIP & CO, která s městem spolupracuje, pořádá například Vánoce na brněnské radnici a participuje na festivalu ohňostrojů. Politici i firma odmítají, že by losování bylo zmanipulované. Hejtman výhru věnuje na dobročinné účely, zájezdu se vzdá i primátor, řekli dnes ČTK.

„Ještě na galavečeru jsem požádal organizátory, aby mi vytypovali dobročinné organizace, kterým bychom se ženou mohli auto předat jako dar manželů Haškových,” řekl dnes Hašek ČTK. Výzvu dobročinným spolkům znova zveřejnil dnes. V prohlášení uvedl, že začátkem února vybere spolu s manželkou organizaci, jejíž žádost je nejvíc osloví a která auto dostane. Hašek si vůz dosud nevyzvednul a ani se k tomu nechystá. „Mám pouze dárkový certifikát, který předám vybrané dobročinné organizaci,” uvedl. Dodal, že ho uráží, když někdo regulérnost hry zpochybňuje.

Dokončení viz Týden.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn