Díky Soukupově firmě Médea mají prý Věci veřejné inzerci levněji

Stranu Věci Veřejné (VV) výhodným prodejem inzerce a reklamních ploch finančně nepřímo podporuje i podnikatel Jaromír Soukup a jeho mediální agentura Médea.

Praha – Stranu Věci Veřejné (VV) výhodným prodejem inzerce a reklamních ploch finančně nepřímo podporuje i podnikatel Jaromír Soukup a jeho mediální agentura Médea. „Pana Soukupa si velmi vážím. Díky němu se nám daří výrazně levněji nakupovat inzerci,” řekl dnes v rozhovoru pro Rádio Česko manažer a sponzor Věcí veřejných Vít Bárta.

Dříve podle něj strana nakupovala inzerci sama, jen prostřednictvím čistě reklamní agentury. „A taková cenová politika se jednoznačně nevyplatila v porovnání s cenami, které nám je schopna nabídnout společnost Médea pana Soukupa,” uvedl Bárta.

Soukup v minulosti podporoval Stranu zelených, poté ale podpořil Demokratickou stranu zelených (DSZ), kam se od zelených přesunula poslankyně Olga Zubová. DSZ se samostatně neprosadila a Zubová se nakonec objevila na pátém místě pražské kandidátky ČSSD pro sněmovní volby. Soukup Zubovou v této kandidatuře podporoval, krátce předtím, než Ústavní soud vloni zrušil původně plánovaný podzimní termín voleb, však od spolupráce odstoupil.

Dokončení viz Českénoviny.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn