Nejšikovnější Němec v Česku. Exministr ovládá tendr za miliardy

Odstupující ministr obrany Karel Kühnl podepsal těsně po minulých parlamentních volbách kontrakt na dodání 199 transportérů Pandur. Kritizovala ho za to opozice i prezident a zakázku dodnes prověřuje policie několika zemí. Volby se opět blíží a historie s Pandury se opakuje – nyní v režii vlivného exministra spravedlnosti Pavla Němce.

PRAHA – Odstupující ministr obrany Karel Kühnl podepsal těsně po minulých parlamentních volbách kontrakt na dodání 199 transportérů Pandur. Kritizovala ho za to opozice i prezident a zakázku dodnes prověřuje policie několika zemí. Volby se opět blíží a historie s Pandury se opakuje – nyní v režii vlivného exministra spravedlnosti Pavla Němce.

Tendr na domácí vězení

Tentokrát nejde o bojovou techniku, ale o dvoumiliardový tendr ministerstva spravedlnosti na provozování systému domácího vězení. Soutěž provází podezření, že je dopředu šita na míru
Nejšikovnější Němec v Čechách

Ministerstvo těsně před vypsáním tendru na přelomu února a března naprosto změnilo podmínky výběrového řízení. Iniciátorem změn přitom měla být právě advokátní kancelář Pavla Němce.
LN mají k dispozici starou i novou verzi podmínek výběrového řízení. Z jejich srovnání plyne, že změn jsou desítky a všechny prospějí vítězi tendru.

Dokončení viz Lidovky.cz

Facebook
Twitter
LinkedIn