Zveme Vás na prezentaci výsledků Hodnocení krajů 2016

Zveme Vás na tiskovou konferenci k Hodnocení transparentnosti krajů před krajskými volbami 2016.

Prezentace výsledků proběhne v  pondělí 26.9. 2016 12:30 v kavárně Langhans – Centrum člověka v tísni, Vodičkova 707/37, Praha 1.

I před letošními krajskými volbami v roce 2016 jsme pro vás připravili komplexní hodnocení otevřenosti a transparentnosti krajských samospráv v celkem deseti kategoriích zahrnujících: (1) přístup k informacím, (2) veřejné zakázky, (3) majetek a smluvní vztahy kraje, (4) příspěvkové organizace a obchodní společnosti s majetkovou účastí kraje, (5) rozpočet, (6) dotace a granty, (7) etika, střet zájmů a whistleblowing, (8)transparentnost rozhodování (veřejná kontrola), (9) mediální politika a (10) územní plánování.

Vystoupí:

Karek Gargulák | Oživení, o.s.
Jiří Skuhrovec | EconLab z.s.
Tomáš Trenkler | Naši politici, z.s.

Hodnocení bude představeno v rámci prezentace online průvodce pro voliče nazvanéhoHodina volby vytvořeného Nadací Open Society Fund Praha, přičemž budou prezentovány i další projekty např. Volební kalkulačka organizace Kohovolit.eu či předvolební mediální analýza výzkumníka Tomáše Trampoty z Fakulty sociálních věd UK.

Prosíme o potvrzení účasti do 23. září do 12:00 na e-mail [email protected] .

Hodnocení krajů 2016 je realizováno za podpory Nadace Open Society Fund Praha aU.S. Embassy in The Czech Republic a ve spolupráci s organizacemi EconLab z.s., Naši politici, z.s. a Centrum of Excellence for Good Governance, z.s.

Facebook
Twitter
Zatím tu nejsou žádné komentáře.

Přidejte komentář