BEZVADNÍ RADNÍ – ať si na radnici vědí rady. Podpořte vzdělávání nových zastupitelů

BEZVADNÍ RADNÍ

AŤ SI NA RADNICI VĚDÍ RADY Do taxi s řidičem bez řidičáku nenastoupíte. Na operaci k léčiteli nepůjdete. A naše města přece také nenecháme řídit nekompetentní lidi. Každý se potřebuje vzdělávat, aby ve své práci nedělal chyby. A za chyby radních platí všichni občané. ⚠️VAŠI RADNÍ NEMUSÍ BÝT BEZRADNÍ!⚠️ Podpořte vzdělávání svých radních a zastupitelů, ať vaše obec roste spolu s nimi. Podpořte práci Oživení ještě dnes!

 

 

💛 V  září 2022 proběhly komunální volby a nově bylo zvoleno téměř 62 tisíc zastupitelů do měst a obcí v celé ČR. Nově zvolení i ostřílení radní musí v rekordním čase zvládnout mnoho nových vjemů a dělat sebevědomá rozhodnutí ve velmi odborných otázkách. Oživení je neziskovka, která pomáhám radním se v komunální politice rychleji zorientovat.  Víme, jaké jsou nejčastější problémy, se kterými se setkávají. Víme, co jim poradit. A stejně jako Vy víme, že rychlá a dobrá rada může mít cenu zachráněných tisíců z veřejné pokladny nebo jen klidného spánku.

 

 

💛 V Oživení dlouhodobě usilujeme o to, aby města vedli kompetentní lidé, a odhodlání, poctivost ani inteligence k tomu nestačí. Je třeba se průběžně vzdělávat v oblasti práva, veřejných zakázek a transparentnosti, což není pro zastupitele ani radní povinností.  Poskytujeme nejen vzdělání, ale i průběžnou podporu po dobu trvání celého mandátu. Aby si na radnici věděli rady.

 

💛 Zapojili jsme se do ročního akceleračního fundraising programu „FRIN“ a v rámci něj jsme připravili novou kampaň „BEZVADNÍ RADNÍ“.

 

💛Chcete, aby zastupitelé a radní byli přínosem pro radnice, města a občany? Podpořte nás, aby vaši radní nebyli bezradní! A byli bezvadní. Každý dar znamení lepší život u nás v ČR nejen pro Vás, ale i pro ostatní občany. Díky za Vaši odvahu měnit společnost u nás k lepšímu.

 

💛Darujte jedním klikem přes tento ODKAZ na darujme.cz 💛

 

VZDĚLANÝ ZASTUPITEL = PŘÍNOS PRO OBČANA A MĚSTO

🏛️ Váš dar nyní pomůže zajistit, že naše města budou řídit kompetentní radní.

⚖️ Váš dar nyní pomůže radním zvládat náročná rozhodnutí z oblasti práva a financí.

🏅 Váš dar nyní zajistí radním přístup k odborné podpoře a dalšímu vzdělávání.
 
 
Facebook
Twitter
Zatím tu nejsou žádné komentáře.

Přidejte komentář