Politici nechali miliony Březinovi. Nemá na ně nárok, tvrdí sdružení. A šlo na policii

Občanské sdružení Oživení podalo trestní oznámení na zhruba třicítku lidí včetně pražských politiků. Domnívá se, že se nedostatečně snaží, aby se zpátky do jimi řízených společností vrátily tři miliony korun od primátorova náměstka Karla Březiny.

Necelé dvě desítky pražských politiků, kteří sedí ve statutárních orgánech firem s majetkovou účastí města či státu, mohou čekat, že si je pozve k výslechu policie.

Občanské sdružení Oživení na ně podalo trestní oznámení pro porušování povinností při správě cizího majetku. Domnívá se totiž, že se nedostatečně snaží, aby se zpátky do jimi řízených společností vrátily tři miliony korun. Ty získal současný náměstek primátora Karel Březina z ČSSD za členství v těchto firmách. A údajně neoprávněně.Necelé dvě desítky pražských politiků, kteří sedí ve statutárních orgánech firem s majetkovou účastí města či státu, mohou čekat, že si je pozve k výslechu policie.

Občanské sdružení Oživení na ně podalo trestní oznámení pro porušování povinností při správě cizího majetku. Domnívá se totiž, že se nedostatečně snaží, aby se zpátky do jimi řízených společností vrátily tři miliony korun. Ty získal současný náměstek primátora Karel Březina z ČSSD za členství v těchto firmách. A údajně neoprávněně.

Celý článek viz iHned.cz

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Zatím tu nejsou žádné komentáře.

Přidejte komentář