Odcházející Jančík prodloužil smlouvu s PRE, kde sedí v představenstvu
Bývalý starosta Prahy 5 Milan Jančík (ODS) den před svým odchodem prodloužil smlouvu s Pražskou energetikou (PRE). Smlouva pro radnici je nevýhodná, navíc je prý pro příští vedení městské části zřejmě nevypověditelná. Jančík je členem představenstva PRE,
07 října, 2010